dokhtaran tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com 2020-07-06T23:15:33+01:00 mihanblog.com متن خوشامد گویی جدید در هواپیمایی ایران 2011-02-26T18:19:11+01:00 2011-02-26T18:19:11+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/321 nilofar moeini با سلام و صلوات بر روح تمام مسافرین عزیزو با درود به وزیر محترم راه و ترابریورود شما را به پرواز لایتناهی هواپیمایی جمهوری اسلامی خوشامد می گوییمخداوندا مشیت خودت را در رسیدن و لقا بخود برما قرار دادی و سرعت ان فزون كنمقصد ما به احتمال 99%بهشت موعود و احتمالا 1%مقصدی كه بر روی بلیط درج شده می باشدخلبان پرواز مرحوم شهید كاپیتان بهشت زاده و گروه پروازی ؛سفری خوش برای شما آرزومند استلطفا به علامت نكشیدن سیگار اصلا توجه ننموده و آخرین سیگار زندگیتان را به خوشی دود نماییدبستن كمربندها اصلا ضروری نیست
با سلام و صلوات بر روح تمام مسافرین عزیز
و با درود به وزیر محترم راه و ترابری
ورود شما را به پرواز لایتناهی هواپیمایی جمهوری اسلامی خوشامد می گوییم
خداوندا مشیت خودت را در رسیدن و لقا بخود برما قرار دادی و سرعت ان فزون كن
مقصد ما به احتمال 99%بهشت موعود و احتمالا 1%مقصدی كه بر روی بلیط درج شده می باشد
خلبان پرواز مرحوم شهید كاپیتان بهشت زاده و گروه پروازی ؛سفری خوش برای شما آرزومند است
لطفا به علامت نكشیدن سیگار اصلا توجه ننموده و آخرین سیگار زندگیتان را به خوشی دود نمایید
بستن كمربندها اصلا ضروری نیست و كاملا بدرد نخور است
در صورت بروز اشكال درسیستم هوای كابین ماسكهایی از بالای سر شما اویزان خواهند شد كه شما قبل از آن رایحه ی خوش ملائك را احساس خواهید كرد.
پرواز فاقد هر گونه گارد حفاظت بوده ؛بعلت ممنوعیت سرو آب شنگولی،افرادی كه خود كفا هستند آخرین استكان را بسلامتی سایر مسافرین بالا برن
این هواپیما مربوط به هزاره دوم میلادی بوده و دارای دو درب اضطراری در جلو ،دو در در كنارین و یك در عقب می باشد كه چندین سال است اهرم های آن كار نمی كند.
ارتفاع پرواز به احتمال قریب به یقین تا آسمان هفتم بوده و هوای بهشت بسیار عالی می باشد.
سفر خوشی را برای شما ارزو مندم
از اون جاییكه هیچ خارجی احمقی وجود نداره كه من لازم باشه یه بار دیگه انگلیسی بلغور كنم،سرتونو درد نمیارم .اگرم كسی هست كه انقدر احمق بوده كه لازم نیست بگم.فقط امیدوارم شامل مشیت الهی بشه
PLEASE CHECK THE DOOR
اینم خلبان می گه

]]>
اسمتو بنویس رنگ مورد علاقه تو ببین ( باحاله) 2011-02-26T17:29:30+01:00 2011-02-26T17:29:30+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/319 nilofar moeini سلام به دوستای گلم من چند وقت پیش یه سایت خارجی پیدا كردم كه اگه اسم و فامیلی تونو توش بنویسین رنگی رو كه دوست دارین یا بهتون میاد رو می گه!حتما برید http://www.ebbony.com/en/?n=irمال من كه بنفش بود خدایی راست گفته من هم دوست دارم بنفش رو هم بهم میاد! سلام به دوستای گلم من چند وقت پیش یه سایت خارجی پیدا كردم كه اگه اسم و فامیلی تونو توش بنویسین 
رنگی رو كه دوست دارین یا بهتون میاد رو می گه!
حتما برید 
http://www.ebbony.com/en/?n=ir

مال من كه بنفش بود خدایی راست گفته من هم دوست دارم بنفش رو هم بهم میاد! ]]>
لاغری با 2 لیوان آب 2011-02-26T17:24:28+01:00 2011-02-26T17:24:28+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/323 nilofar moeini خوردن دو لیوان آب قبل از صبحانه، ناهار و شام در کاهش وزن مؤثر است.به گزارش شبکه ایران، در یک تحقیق دانشمندان از دو گروه زنان و مردان چاق و دارای اضافه وزن خواستند همزمان با پیگیری از رژیم غذایی کمکالری، قبل از هر وعده غذایی دو لیوان آب بنوشند. بعد از 12 هفته، افرادی که قبل از هر وعده غذایی آب نوشیده بودند 7 کیلوگرم کاهش وزن پیدا کردند، گروه دیگر که فقط از رژیم غذایی کمکالری پیروی کرده بودند شاهد 4 کیلوگرم کاهش در وزن خود بودند. علاوه بر این افرادی که نوشیدن آب قبل از غذا را به مدت یک س
خوردن دو لیوان آب قبل از صبحانه، ناهار و شام در کاهش وزن مؤثر است.به گزارش شبکه ایران، در یک تحقیق دانشمندان از دو گروه زنان و مردان چاق و دارای اضافه وزن خواستند همزمان با پیگیری از رژیم غذایی کمکالری، قبل از هر وعده غذایی دو لیوان آب بنوشند. 
بعد از 12 هفته، افرادی که قبل از هر وعده غذایی آب نوشیده بودند 7 کیلوگرم کاهش وزن پیدا کردند، گروه دیگر که فقط از رژیم غذایی کمکالری پیروی کرده بودند شاهد 4 کیلوگرم کاهش در وزن خود بودند. 
علاوه بر این افرادی که نوشیدن آب قبل از غذا را به مدت یک سال ادامه دادند به 24 کیلوگرم دیگر کاهش وزن طی یک سال دست یافتند. این آزمایش نشان داد این روش ساده اما بسیار مؤثر در همه سنین و همه گروهها قابل اجراست. 
محققان معتقدند نوشیدن 2 لیوان آب قبل از صرف وعدههای اصلی نه تنها در افزایش سرعت متابولیسم و کاهش وزن مؤثر است بلکه میزان مصرف نوشیدنیهای شیرین را در بین افراد کاهش میدهد. 
آنها معتقدند کاهش مصرف نوشیدنیهای شیرین حتی به میزان بسیار کم نیز فشار خون را کاهش میدهد. علاوه بر این کاهش مصرف این نوع نوشیدنیها ریسک فاکتورهای ابتلا به دیگر بیماریها را نیز کاهش میدهد.

]]>
دانستنی های علمی کوتاه و جالب 2011-02-26T17:21:45+01:00 2011-02-26T17:21:45+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/322 nilofar moeini ـ طول رگهای بدن انسان ۵۶۰ هزار کیلومتر است.ـ در برج ایفل ۲۵۰۰۰۰۰ پیچ به کار رفته است.ـ میزان انرزی که خورشید در یک ثانیه تولید میکند؛ برای تولید برق مورد نیاز تمام کشورهای جهان در مدت یک میلیون سال کافی است.ـ خنده آسانتر از اخم کردن است؛ برای خندیدن انسان از ۱۷ عضله صورت وگردن استفاده می کند در حالی که برای اخم کردن از ۴۰ عضله.ـ گربه در گوشش ۳۲ عضله دارد.ـ خرسها موجوداتی چپ دست هستند.مورچه به هنگام مسموم شدن همیشه روی پهلوی راست می افتد.ـ در فصل پائیز ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار برگ درخت بلوطمیریزد.ـ درصورت ـ طول رگهای بدن انسان ۵۶۰ هزار کیلومتر است.

ـ در برج ایفل ۲۵۰۰۰۰۰ پیچ به کار رفته است.

ـ میزان انرزی که خورشید در یک ثانیه تولید میکند؛ برای تولید برق مورد نیاز تمام کشورهای جهان در مدت یک میلیون سال کافی است.

ـ خنده آسانتر از اخم کردن است؛ برای خندیدن انسان از ۱۷ عضله صورت وگردن استفاده می کند در حالی که برای اخم کردن از ۴۰ عضله.

ـ گربه در گوشش ۳۲ عضله دارد.

ـ خرسها موجوداتی چپ دست هستند.
مورچه به هنگام مسموم شدن همیشه روی پهلوی راست می افتد.

ـ در فصل پائیز ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار برگ درخت بلوط
میریزد.
ـ درصورتی که زنی به کوررنگی مبتلا باشد ؛ فرزندان پسر اوکوررنگ میشوند.

ـ مغز انسان بیش از سایر اعضای بدن کار میکند وبیش از۲۰% از انرژی بدن را مصرف می کند.

ـ هر یک لیتر بنزین معادل ۵/۲۳ تن گیاهان مدفون شده در قرنها پیش است.
ـ ۹۰% یخ دنیا در سرزمین های قطبی است.

ـ متوسط وزن مردان در کره زمین بیش از وزن زنان است. 
ـ نیاز مردان به صحبت کردن در هر روز دوازده هزار واژه، و نیاز زنان ۲۳ هزار واژه است.
ـ اگر تکثیر باکتری تا ۲۴ ساعت ادامه یابد ، توده ۲ تنی از یک باکتری بوجود می آید.

ـ وسعت و عرض کهکشان راه شیری حدود ۷۰ هزار سال نوری است. 
ـ سرعت گردباد گاهی به۳۰۰ تا ۴۵۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

ـ عمیق ترین دریاچه جهان دریا چه بایکال در روسیه است که ۱۹۴۰ متر عمق دارد.

ـ حدود ۷ هزار نوع برنج مختلف در دنیا وجود دارد.
ـ یک میلیون کره به اندازه زمین در خورشید جای می گیرد. 
ـ ۱۳۰۰ کره زمین در سیاره مشتری جای می گیرد.
ـ فنلاند از ۱۷۹ هزار و ۵۸۵ جزیره تشکیل شده است.

ـ زنبورها از بوی عرق بدشان میآید و به کسی که به نوعی بدنش بو دهد یا عطر و ادکلن زده باشد حمله میکند. 
ـ از بین رنگها رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده و رنگ قهوه ای ناراحت کننده است. 
ـ انسان با خوردن ۲۰ نیش از زنبور عسل در آن واحد خواهد مرد. 
ـ
بدن زنبور داران در برابر نیش زنبورها مقاوم میشود و اغلب میتوانند بیش
از صد عدد نیش زنبور عسل را تحمل کنند و احساس ناراحتی هم نکنند. 
ـ از آنجا که زنبور عسل بی نظمی را دوست ندارد، اگر جلوی کندوی آنها بایستید و مانع رفت و آمد آنها شوید به شما حمله خواهند کرد. 
ـ نور خورشید فقط تا عمق ۴۰۰ متری آب دریا نفوذ میکند. 
ـ سختی آب مشابه سختی بتن است.
]]>
دیدن صفحه اول پاسپورت خودتان بصورت آنلاین 2011-02-26T17:16:30+01:00 2011-02-26T17:16:30+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/320 nilofar moeini دوستان عزیز . ببینید تکنولوژی چه کرده.دیگه هیچ چیز رانمیتوان مخفی کرد. حتما یه سری بزنیداین سایت با اخذ نام، نام خانوادگی و کشور تابعیت، پاسپورت صادر شده برای شما را در اداره اطلاعات جهانی پاسپورت مسافری بررسی نموده ودرنهایت تصویر ‏صفحه اصلیآنرا در صورت مورد تایید بودن نمایش میدهد خیلی جالبه حتما یه سری بزنیدhttp://diplomes.free.fr/index.php?lang=en
دوستان عزیز . ببینید تکنولوژی چه کرده.دیگه هیچ چیز را
نمیتوان مخفی کرد. حتما یه سری بزنید

این سایت با اخذ نام، نام خانوادگی و کشور تابعیت، پاسپورت صادر 
شده برای شما را در اداره اطلاعات جهانی پاسپورت مسافری بررسی نموده و
درنهایت تصویر ‏صفحه اصلی
آنرا در صورت مورد تایید بودن نمایش میدهد خیلی جالبه حتما یه سری بزنید


http://diplomes.free.fr/index.php?lang=en

]]>
عکسهای الناز شاکر دوست و مصطفی زمانی در فیلم 2011-02-26T17:05:10+01:00 2011-02-26T17:05:10+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/318 nilofar moeini ]]> زن خوب از دید تلویزیون و صدا و سیمای یه جا !!!! 2010-10-12T09:54:43+01:00 2010-10-12T09:54:43+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/317 nilofar moeini  زنی که آدامس بجود حتما یا قاچاقچی است یا روسپی!زن خوب کسی است که با استفراغ اعلام حاملگی کند.زن خوب کسی است که در منزل فقط پیراهن مردانه می پوشد .زن خوب کسی است که صبح از اتاق دیگری بیرون بیاید و به همسر خود صبح بخیر بگوید.زن خوب کسی است که فقط وقتی جلوی آینه بایستد که بخواهد گریه کند!تبصره : این آینه حتما باید در مستراح باشد نه آینه آرایش!زن خوب کسی است که جلوی دوربین نمی دود.زن خوب کسی است که لباسش حداقل 3 الی 4 سایز بزرگتر باشد!مجری خوب زن هرگز اسم کوچکش افشا نمی شود!زن خوب کسی است


 
زنی که آدامس بجود حتما یا قاچاقچی است یا روسپی!
زن خوب کسی است که با استفراغ اعلام حاملگی کند.
زن خوب کسی است که در منزل فقط پیراهن مردانه می پوشد .
زن خوب کسی است که صبح از اتاق دیگری بیرون بیاید و به همسر خود صبح بخیر بگوید.
زن خوب کسی است که فقط وقتی جلوی آینه بایستد که بخواهد گریه کند!
تبصره : این آینه حتما باید در مستراح باشد نه آینه آرایش!
زن خوب کسی است که جلوی دوربین نمی دود.
زن خوب کسی است که لباسش حداقل 3 الی 4 سایز بزرگتر باشد!
مجری خوب زن هرگز اسم کوچکش افشا نمی شود!
زن خوب کسی است که در صحنه های عروسی فقط لبخند بزند و مردان اجازه دارند حداکثر در جا دست بزنند،
زن خوب کسی است که اگر متأهل باشد حتما خانه دار است، اما اگر مجرد باشد می تواند شاغل باشد!
زن خوب کسی است که اگر در خیابان با مردی تصادف کرد، حتما تا قسمت آخر سریال با او ازدواج کند!
زن خوب کسی است که هرگز مانتو نمی پوشد، عینک آفتابی نمی زند، اسم عربی دارد، اگر بالای چهل ساله باشد یا در حال ظرف شستن است یا لباس دوختن، زن خوب هرگز در حال مطالعه نیست .
زن خوب کسی است که غیر از لباس سیاه، قهوه ای یا خاکستری بپوشد
زن خوب کسی است که اگر شوهرش ازدواج مجدد کرد، در پایان او را ببخشد.

]]>
نبوغ ریاضی امام علی 2010-09-24T19:25:10+01:00 2010-09-24T19:25:10+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/316 nilofar moeini شخصی در حال مرگ بود و قبل از مرگش او وصیت کرد: من 17 شتر و 3 فرزند دارمشتران مرا طوری تقسیم کنید که بزرگترین فرزندم نصف انها را و فرزند دومم یک سوم انها را و فرزند کوچکم یک نهم مجموع شتران را به ارث ببرندوقتی که بستگانش بعد از مرگ او این وصیت نامه را مطالعه کردند متحیر شدند و به یکدیگر گفتند ما چطور می توانیم این 17 شتر را به این ترتیب تقسیم کنیم؟و بعد از فکر کردن زیاد به این نتیجه رسیدند که تنها یک مرد در عربستان می تواند به انها کمک کندبنابراین انها به نزد امام علی رفتند تا مشکل خود را مط

شخصی در حال مرگ بود و قبل از مرگش او وصیت کرد: من 17 شتر و 3 فرزند دارم
شتران مرا طوری تقسیم کنید که بزرگترین فرزندم نصف انها را و فرزند دومم یک سوم انها را و فرزند کوچکم یک نهم مجموع شتران را به ارث ببرند

وقتی که بستگانش بعد از مرگ او این وصیت نامه را مطالعه کردند متحیر شدند 
و به یکدیگر گفتند ما چطور می توانیم این 17 شتر را به این ترتیب تقسیم کنیم؟

و بعد از فکر کردن زیاد به این نتیجه رسیدند که تنها یک مرد در عربستان می تواند به انها کمک کند
بنابراین انها به نزد امام علی رفتند تا مشکل خود را مطرح کنند

حضرت فرمود: رضایت میدهید که من شترم را با شتران شما اضافه کنم آنگاه تقسیم بنمایم.
 گفتند: چگونه رضایت نمی دهیم. 

پس شتر خویش را به شتران اضافه نمود و به فرزند بزرگ که سهمش نصف شتران بود، نه شتر داد. 
به فرزند دوم که سهمش ثلث شتران بود، شش شتر داد 
و به فرزند سوم که سهم او یک نهم بود، دو شتر داد 
در اخر یک شتر باقی ماند که همان شتر حضرت بود!


]]>
حتما بخوانیــــــــــــــــد !!! 2010-09-24T19:15:03+01:00 2010-09-24T19:15:03+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/315 nilofar moeini خانمی بعد از ساعت‌ها کار، دفتر کارش را ترک می‌کند؛ او کودکی را می‌بیند که کنار جاده ایستاده و در حال گریه کردن است. این خانم دلش به حال کودک می‌سوزد، بنابراین از او دلیل گریه‌اش را می‌پرسد. کودک توضیح می‌دهد که گم شده و از خانم می‌خواهد که او را به خانه‌اش برساند و کاغذی را به او می‌دهد که آدرس روی آن نوشته شده بود.زن که فرد مهربانی بوده، تصمیم می‌گیرد کودک را به خانه‌اش برساند؛ بدون اینکه به چیزی مشکوک شود.وقتی به خانه می‌رسند، زن زنگ در را می‌فشارد اما دچار برق‌گرفتگی شده و بیهوش می‌

خانمی بعد از ساعت‌ها کار، دفتر کارش را ترک می‌کند؛ او کودکی را می‌بیند که کنار جاده ایستاده و در حال گریه کردن است. 
این خانم دلش به حال کودک می‌سوزد، بنابراین از او دلیل گریه‌اش را می‌پرسد. 
کودک توضیح می‌دهد که گم شده و از خانم می‌خواهد که او را به خانه‌اش برساند و کاغذی را به او می‌دهد که آدرس روی آن نوشته شده بود.

زن که فرد مهربانی بوده، تصمیم می‌گیرد کودک را به خانه‌اش برساند؛ بدون اینکه به چیزی مشکوک شود.
وقتی به خانه می‌رسند، زن زنگ در را می‌فشارد اما دچار برق‌گرفتگی شده و بیهوش می‌شود.
فردا صبح وقتی به هوش می‌آید، می‌بیند که لخت، در خانه‌ای خالی روی تپه‌ای است و به او تجاوز شده او حتی متجاوزان را ندیده بود به همین خاطر است که این روزها، جنایت‌کاران افراد مهربان را نشانه گرفته‌اند.

دفعه بعدی که اتفاق مشابهی برای شما رخ داد، هیچ‌وقت کودک را به مکانی که می‌گوید، نرسانید و در صورت اصرار و التماس او، او را به ایستگاه پلیس تحویل دهید. بهترین کار در حق بچه‌های گمشده، تحویل به ایستگاه پلیس است.

لطفا این ایمیل را به تمام دوستان و همکاران خانم خود، و آقایانی که دوست‌دختر یا همسر دارند، ارسال کنید. ارسال این ایمیل حتی برای هزاران بار، بهتر از وقوع یک فاجعه دیگر است.

برای ایمن ماندن شغل و هویتم، فقط می‌گویم که من یک مامور اجرای قانون هستم. 
خیلی ناراحت‌کننده است که امروز نمی‌توانیم حتی به بچه‌ها کمک کنیم!


]]>
بهترین غذاها برای کم کردن چربی شکم ! ... 2010-09-24T19:08:28+01:00 2010-09-24T19:08:28+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/314 nilofar moeini اگر شما در کم کردن چربی قسمت میانی بدنتان ناموفق بوده اید، خبرهای خوبی برایتان داریم!دیگر احتیاجی به رژیم های سخت برای لاغر شدن و کم کردن چربی اطراف شکم نیست.کلید اصلی این کار در چربی مفید در روغن حیوانی و گیاهی است.با داشتن این برنامه غذایی که برایتان در نظر گرفته ایم می‌توانید چربی های اضافی را از بین ببرید.1.مغز بادام:Mufa و ویتامین E در مغز بادام همراه هم کلسترول را از بین می‌برند. مغز بادام همچنین منبع غنی پروتئین گیاهی و فیبر می‌باشد.برنامه غذایی: 2 قاشق سوپ خوری از بادام را روی ماست کم چر اگر شما در کم کردن چربی قسمت میانی بدنتان ناموفق بوده اید، خبرهای خوبی برایتان داریم!
دیگر احتیاجی به رژیم های سخت برای لاغر شدن و کم کردن چربی اطراف شکم نیست.
کلید اصلی این کار در چربی مفید در روغن حیوانی و گیاهی است.
با داشتن این برنامه غذایی که برایتان در نظر گرفته ایم می‌توانید چربی های اضافی را از بین ببرید.

1.مغز بادام:
Mufa و ویتامین E در مغز بادام همراه هم کلسترول را از بین می‌برند. مغز بادام همچنین منبع غنی پروتئین گیاهی و فیبر می‌باشد.
برنامه غذایی: 2 قاشق سوپ خوری از بادام را روی ماست کم چربی بدون شیرینی و توت بپاشید که برای یک خوراک صبحانه پر انرژی بسیار عالی است.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/04.jpg

2.آووکادو:
آووکادو یک منبع غنی از mufa برای سلامت قلب است که بیشتر از سایر میوه های دیگر این مواد عالی را دارد.
برنامه غذایی: 4/1 پیمانه آووکادو و لیمو ترش و نمک و فلفل را بکوبید و همراه با سبزیجات پخته یا خام صرف کنید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/05.jpg

3.شکلات سیاه:
شکلات یا، خصوصاً، پودر کاکائو و دانه های کاکائو شامل ترکیباتی است که از بیماریهای قلبی و سرطان و دیابت جلوگیری می‌کند.
برنامه غذایی: 4/1 پیمانه از شکلات سیاه یا شکلات با شیرینی کم را آب کرده و روی توت فرنگی های تازه بریزید و به عنوان دسر استفاده کنید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/06.jpg

4.روغن بزرگ:
روغن بزرگ منبع غنی گیاهی امگا 3 است و دانشمندان بر این باورند که از بیماری های قلبی و سرطان و بیماری آلزایمر جلوگیری می‌کند.
برنامه غذایی: 1 قاشق غذا خوری از آن را در وعده غذایی عصرانه خود داشته باشید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/07.jpg

5. کره بادام زمینی طبیعی:
استفاده از کره بادام زمینی که شامل ویتامین E، منیزیم و پتاسیم و ویتامین B6 می‌باشد، برای بدن بسیار مفید است.
برنامه غذایی:می‌توانید غذایی با آن تهیه کنید و صرف کنید برای مثال ماکارانی به همراه میگو و پیازچه قیمه شده و فلفل دلمه ای به همراه سسی از کره بادام زمینی و آب گرم و فلفل قرمز.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/08.jpg

6.روغن زیتون:
روغن زیتون، بهترین روغن برای استفاده در غذاها و سالادها می‌باشد که محتوی mufa می باشد که کلسترول بد(LDL) را کم کرده بدون تغییر در کلسترول خوب بدن(HDL).
برنامه غذایی:ریحان و پوره گوجه فرنگی و روغن زیتون را در برنامه غذایی خود داشته باشید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/09.jpg

7.پسته:
پسته شامل ترکیبات کاراتنوئیدی است که از افت بدن بر اثر افزایش سن جلوگیری می‌کند.
برنامه غذایی:2 قاشق غذاخوری پسته را روی 2/1 پیمانه پنیر ricotta ریخته و 2 قاشق چای خوری عسل و شکلات را به آن اضافه کنید و به عنوان یک غذای سبک شیرین استفاده کنید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/10.jpg

8.تخمه آفتاب گردان:
تخمه آفتاب گردان مملو از ویتامین B می‌باشد که نقش بسیار مهمی در محافظت بدن در برابر التهاب دارد و در ضمن منبع خوبی از ویتامین E می‌باشد. همچنین تخمه آفتاب گردان بازدارنده خوبی در برابر گرسنگی می‌باشد.
برنامه غذایی: 2 قاشق سوپ خوری تخمه آفتاب گردان بو داده شده و پودر شده را روی سالاد خود بپاشید.
http://www.redlink1.com/mydocs/group/61/11.jpg ]]>
چند جمله مهم 2010-09-24T19:01:56+01:00 2010-09-24T19:01:56+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/313 nilofar moeini زندگی مثل دوچرخه سواری می مونه .. واسه حفظ تعادلت همیشه باید در حركت باشیجرج آلن: اگر كسی را دوست داری، به او بگو. زیرا قلبها معمولاً با كلماتی كه ناگفته می‌مانند، می‌شكنندمیان انسان و شرافت رشته باریکی وجود دارد و اسم آن قول استهمه دوست دارند به بهشت بروند , اما كسی دوست ندارد بمیرد. بهشت رفتن جرأت مردن میخواهد.شریف ترین دلها دلی است که اندیشه ی آزار کسان درآن نباشد.  زرتشتچارلی چاپلین: خوشبختی فاصله این بدبختی است تا بدبختی دیگر.روزی روزگاری اهالی یه دهکده تصمیم گرفتند زندگی مثل دوچرخه سواری می مونه .. واسه حفظ تعادلت همیشه باید در حركت باشی
جرج آلن: اگر كسی را دوست داری، به او بگو. زیرا قلبها معمولاً با كلماتی كه ناگفته می‌مانند، می‌شكنند
میان انسان و شرافت رشته باریکی وجود دارد و اسم آن قول است
همه دوست دارند به بهشت بروند , اما كسی دوست ندارد بمیرد. بهشت رفتن جرأت مردن میخواهد.
شریف ترین دلها دلی است که اندیشه ی آزار کسان درآن نباشد.  زرتشت
چارلی چاپلین: خوشبختی فاصله این بدبختی است تا بدبختی دیگر.
روزی روزگاری اهالی یه دهکده تصمیم گرفتند تا برای نزول باران دعا کنند, در روز موعود همه مردم برای مراسم دعا در محلیجمع شدند و تنها یك پسر بچه با خودش چتر آورده بود و این یعنی ایمان.
بدبختی تنها در باغچه ای که خودت کاشته ای می روید.
وقتی كه زندگی برات خیلی سخت شد، یادت باشه كه دریای آروم، ناخدای قهرمان نمی‌سازه.
همیشه به کسی فکر کن که تو رو دوست دارد، نه کسی که تو دوستش داری
اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید.
موفق كسی است كه با آجرهایی كه بطرفش پرتاب می شود، یك بنای محكم بسازد
انیشتین: اگر انسان ها در طول عمر خویش میزان كاركرد مغزشان یك میلیونیوم معده شان بود اكنون كره زمین تعریف دیگری داشت
تا چیزی از دست ندهی چیز دیگری بدست نخواهی آورد این یک هنجارهمیشگی است
زن مخلوقی است كه عمیق تر میبیند و مرد مخلوقی است كه دورتر را میبیند
زندگی تاس خوب آوردن نیست، تاس بد را خوب بازی کردنه

  ]]>
مـــــادر مـــلـــوان زبـــل پیدا شد ! ... 2010-09-24T18:48:56+01:00 2010-09-24T18:48:56+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/312 nilofar moeini .......................... .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

http://www.redlink1.com/mydocs/group/57/02.jpg ]]>
عکس های نانسی در عروسی خواهرش نادین 2010-09-04T10:24:52+01:00 2010-09-04T10:24:52+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/311 nilofar moeini منبع:http://nancyajramworld.blogfa.comمنبع:http://nancyajramworld.blogfa.com

]]>
زیرنویس های خنده دار فارسی 2010-09-04T10:12:52+01:00 2010-09-04T10:12:52+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/310 nilofar moeini این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 720x470 می باشد.این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 720x435 می باشد.این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 720x470 می باشد.


این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 720x435 می باشد.


]]>
سحر قریشی و حامد کمیلی در فیلم دردسر بزرگ 2010-09-03T10:04:27+01:00 2010-09-03T10:04:27+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/309 nilofar moeini فیلم سینمایی دردسر بزرگ با بازی:حامد كمیلی، لیلا اوتادی، رضا داودنژاد، بهاره افشاری، فتحعلی اویسی، سحر قریشی، محمد شیری، احمد پورمخبر، عباس محبوب، سارا منجزی، محسن قاضی مرادی و كیانوش گرامی.کارگردان:مهدی گلستانهتهیهكنندگان: عبدالله علیخانی و حسین فرحبخش نویسنده فیلمنامه: قربان محمدپورمدیر فیلمبرداری: حسین ملكی طراح چهرهپردازی: عبدالله اسكندریتدوین: مستانه مهاجر طراح صحنه و لباس: حجت اشتریصداگذاری و میكس: حسین ابوالصدق مدیر برنامهریزی: م فیلم سینمایی دردسر بزرگ با بازی:حامد كمیلی، لیلا اوتادی، رضا داودنژاد، بهاره افشاری، فتحعلی اویسی، سحر قریشی، محمد شیری، احمد پورمخبر، عباس محبوب، سارا منجزی، محسن قاضی مرادی و كیانوش گرامی.
کارگردان:مهدی گلستانه
تهیهكنندگان: عبدالله علیخانی و حسین فرحبخش 

نویسنده فیلمنامه: قربان محمدپور

مدیر فیلمبرداری: حسین ملكی 
طراح چهرهپردازی: عبدالله اسكندری

تدوین: مستانه مهاجر 
طراح صحنه و لباس: حجت اشتری

صداگذاری و میكس: حسین ابوالصدق 
مدیر برنامهریزی: محمد آهنگرانی

اجرای چهرهپردازی: مسعود افشار
جانشین تولید: مجید بذرپاچ

خلاصه داستان:فیلم 
داستان جوانی را روایت میکند که برای موفقیت در كسب و كار در موقعیتهای مختلفی قرار میگیرد كه مورد سؤاستفاده قرار گرفته و باعث میشود به باور جدیدی از... 

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 1011x659 می باشد.

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 987x659 می باشد.
این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 976x658 می باشد.
این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 988x670 می باشد.

سحر قریشی و حامد کمیلی
عکس سحر قریشی و حامد کمیلی
عکس های جدید سحر قریشی و حامد کمیلی
]]>
قبل و بعد آرایش 2010-09-03T10:00:12+01:00 2010-09-03T10:00:12+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/308 nilofar moeini از قدیم فیلم های هندی بخاطر زیبایی هنرپیشه هاشون معروف بودن و این سینما عملا از نظر کیفیت در سطح بسیار پایینی قرار داشت. البته نا گفته نماند که همین سینمای بالیوود پشرفت قابل توجی در دنیا داشته و از سینمای ایران کاملا برتر است. البته موضوع مورد نظر ما در حال حاضر چهره این هنرپیشه ها هست که با مرور زمان زشت تر و زشت تر شده و دیگه نمیشه گفت سینمای هند هنر پیشه های زیبایی دارد. البته ایشواریا رای که عکسی از اون هم بین این عکس ها هست یک استثناس. در بین هنرپیشه های مرد هم همین موضوع وجود دارد. شاید ب
از قدیم فیلم های هندی بخاطر زیبایی هنرپیشه هاشون معروف بودن و این سینما عملا از نظر کیفیت در سطح بسیار پایینی قرار داشت. البته نا گفته نماند که همین سینمای بالیوود پشرفت قابل توجی در دنیا داشته و از سینمای ایران کاملا برتر است. البته موضوع مورد نظر ما در حال حاضر چهره این هنرپیشه ها هست که با مرور زمان زشت تر و زشت تر شده و دیگه نمیشه گفت سینمای هند هنر پیشه های زیبایی دارد. البته ایشواریا رای که عکسی از اون هم بین این عکس ها هست یک استثناس. در بین هنرپیشه های مرد هم همین موضوع وجود دارد. شاید بشه سلمان خان رو در حال حاضر دارای چهره زیبایی دانست اما شاهرخ خان هنرپیشه شدنش با این چهره همین قدر عجیب هست که چارلز برانسون در هالیوود.یا با عنوان نمونه افرادی مثل کارینا کاپور و رانی موکورجی که به عنوان یک فرد چهره زشتی دارند و به عنوان یک هنرپیشه هندی یک فاجعه تاریخی هستند. مخصوصا کارینا کاپور را باید در کتاب رکورد های گینس به عنوان زشت ترین هنرپیشه تمام ادوار تاریخ هنر هفتم ثبت کرد.
کارینا کاپور
با یک فاجعه شروع کردیم. این هنرپیشه زشت صورت لکه ننگی است بر چهره بالیوود. بعد از انکه شاهد کاپور را بد بخت کرد اینک نوبت سیف علی خان است.

رانی موکرجی
فاجعه ای دیگر . نه به اندازه کارینا کاپور اما به همان اندازه درد ناک وقتی بدونیم که رانی و کارینا هر کدام لقب ملکه بالیوود را یدک میکشند.


پریانکا چوپرا
هر چقدر چشم های خوش حالتی دارد پره های دماغش زشت است و بد ترکیب و خنده اش با ان لبهای قلوه ای همچون لوس شدن یک بچه لوس است.


سوشمیتا سن
ملکه زیبایی هندوستان که اینک شبیه یک بشکه است بخاطر اضافه وزن تا یک ملکه زیبایی و یا هنرپیشه]]>
جوک و اس ام اس 2010-08-27T14:26:12+01:00 2010-08-27T14:26:12+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/307 nilofar moeini لره و ترکه شطرنج بازی میکردن - شاه دغ مرگ میشه !!!************************زندگی سه تا پیچ دارهتولدعشقمرگسر پیچ دوم منتظرم باش تا پیچ سوم همراهیت کنم************************سنگینی باری که خدا بر دوش ما میگذارد انقدر زیاد نیست که کمرمان را خرد کندانقدر است که ما را برای دعا به زانو دراوردجوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس ام اس جوک رشتی جوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس ام اس جوک رشتی جوک اس ام اس اس ا

لره و ترکه شطرنج بازی میکردن - شاه دغ مرگ میشه !!!

************************

زندگی سه تا پیچ داره

تولد

عشق

مرگ

سر پیچ دوم منتظرم باش تا پیچ سوم همراهیت کنم

************************

سنگینی باری که خدا بر دوش ما میگذارد انقدر زیاد نیست که کمرمان را خرد کند

انقدر است که ما را برای دعا به زانو دراورد

جوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس ام اس جوک رشتی جوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس ام اس جوک رشتی جوک اس ام اس اس ام اس اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس جوک اس ام اس ماه رمضان اس ام اس عاشقانه جملات عاشقانه اس ام اس عاشقانه و سرکاری smsعاشقانه اس ام اس عشقولانه اس ام اس عاشقونه اس ام اس عاشقانه پیامک جدید پیامیک عاشقانه پیامک ماه رمضان پیماک تولد پیامک عاشقونه پیامک سرکاری پیامک زدحال پیامک زشت پیامک ترکی پیامک عربی پیامک لر پیامک تهرانی پیامک رشتی پیامک جدید پیامیک عاشقانه پیامک ماه رمضان پیماک تولد پیامک عاشقونه پیامک سرکاری پیامک زدحال پیامک زشت پیامک ترکی پیامک عربی پیامک لر پیامک تهرانی پیامک رشتی sms rashti love tork lor arab Sms jok jok جوک جوک sms rashti love tork lor arab Sms jok jok جوک جوک پیامک مذهبی سایت اس ام اس سایت جوک اس ام اس , پیامک, جوک, لطیفه, عاشقانه, سرکاری, مناسبتی, تولد,تسلیت, عید فطر, عید نوروز,sms, jok,عرب, ترک ,لر تهرانی, رشتی اس ام اس تولد پیامک تولد جمله زیبا برای تولد تولدت مبارک شعر برای

************************

ای اس ام اس برو پیش اونی که دارم بهش فکر می کنم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

یه دونه بزن تو سرش برگرد بیا با هم بهش بخندیم

************************

.

.

.

.

.

.

.

شستت حال اومد؟؟؟؟************************

اون چیه که از گل بهتره، از حوری قشنگ تره، از دنیا با ارزش تره، از فرشته پاک تره؟

.

.

.

واقعا که!

.

.

.

تو هنوز منو نشناختی؟؟؟؟

************************

در پی اختلاف نظر در مورد اینکه شب چهارشنبه سوری 22 است یا 29. روز 22 اسفند

یوم الشک و از 22 تا 29 اسفند هفته ی وحشت اعلام شد

************************

!از خدا پول خواستم بانک داد

درخت خواستم جنگل داد

اتاق خواستم خونه داد

حالا میترسم تورو بخوام بهم یه گله گوسفند بده!!!

************************

سلام
.
.
.
.
.
.
چیه دنبال من راه افتادی؟؟؟

حالا خوبه فقط یه سلام کردیم !!

************************

همه ی وجود سرمو رو شونه ی مهربونه تو میذارم و یواشکی دماغمو با لباست پاک

میکنم !!

--

اگه گفتی پنج شنبه شب بعد ساعت 12 چی میشه ؟ 
.
.
.
.
.
.
خوب معلومه دیگه جمعه میشه خنگ خدا !

************************

.
.
.
.
.
.
.
.
اون نرده ها رو زدن تا گوسفندا نیان این طرف، تو چطوری اومدی ؟

************************

ترکه می ره دانشگاه به 2 دلیل می فهمن ترکه

۱:سامسونتش رو می ذاشت تو زنبیل

2:وقتی استاد تخته رو پاک می کرد اونم دفترش رو پاک می کرد

************************

اون چیه که ماست میریزن توش بعدشم باهاش شلیک میکنن؟

خوب معلومه دیگه تفنگ! ماست هم نکته ی انحرافی بود !

************************

یه روز یارو سوار هواپیما می شه،یهو هواپیما سقوط می کنه.

.. . . . این قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمی کنه!

جوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس ام اس جوک رشتی جوک اس ام اس اس ام اس جدید اس ام اس عاشقانه اس ام اس سرکاری اس ام اس جدید جوک و اس

]]>
انگشتان دستتان! - کدام را بیشتر دوست دارید؟ 2010-08-27T14:15:34+01:00 2010-08-27T14:15:34+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/306 nilofar moeini بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه كرده اید؟تا به حال فكر كرده اید كه به كدامیك علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟با دقت نگاه كنید ، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید.انگشت شماره 1این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می كنند ،اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند .انگشت شماره 2این انگشت نماد کار می باشد و اشخاصی که به این انگشتاهمیت بیشتری می دهندانسانهای کاری هستند و بطور كلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در كارها دارند .

بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه كرده اید؟
تا به حال فكر كرده اید كه به كدامیك علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟
با دقت نگاه كنید ، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید
.

http://www.redlink1.com/mydocs/group/51/7.jpg


انگشت شماره 1
این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می كنند ،
اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند .

انگشت شماره 2
این انگشت نماد کار می باشد و اشخاصی که به این انگشتاهمیت بیشتری می دهند
انسانهای کاری هستند و بطور كلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در كارها دارند .


انگشت شماره 3
این انگشت میزاناهمیت به خود فرد را نشان می دهد ، افرادی كه این انگشت را انتخاب
می كنند ، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند .


انگشت شماره 4
این انگشت نماد محبت و عشق است و كسانی كه این انگشت را انتخاب می كنند ،
انسانهای احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال كردن دیگران هستند .

انگشت شماره 5
این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و كسانی كه به این انگشت علاقمند هستند ،
افرادی هستند كه به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترك و بطور كلی روابط بین افراد
اهمیت می دهند .


]]>
کاندیدای ملکه زیبایی جهان در لباس های سنتی 2010-08-27T14:03:36+01:00 2010-08-27T14:03:36+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/304 nilofar moeini ]]> بــــچــــگــی هـــنـرمـــنـــدان ! ... 2010-08-27T13:45:48+01:00 2010-08-27T13:45:48+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/303 nilofar moeini http://www.redlink1.com/mydocs/group/49/14.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/13.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/11.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/16.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/15.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/18.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/24.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/23.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/22.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/21.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/20.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/19.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/25.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/28.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/27.jpghttp://www.redlink1.com/mydocs/group/49/26.jpg]]> - گزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عوامل 2010-08-26T14:07:17+01:00 2010-08-26T14:07:17+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/305 nilofar moeini تصاویری از تجلیل از عوامل و بازیگران سریال فاصله ها در حاشیه: - از جمله بازیگرانی كه در میان تجمع كنندگان از محبوبیت بیشتری برخوردار بود «شاهرخ استخری» بود. در لوكیشن نیز تقریبا همه بازیگران سریال جز دانیال حكیمی و فاطمه گودرزی حضور داشتند. - قرار بود مراسم قدردانی از گروه سازنده این سریال با حضور «علی‌اصغر پورمحمدی» مدیر شبكه سه سیما برگزار شود كه وی به دلایلی نیامد و تنها هدایای او برای سازندگان این سریال ارسال شد. - قرار بود پس از صرف شام و فرا رسیدن زمان پخش سریال، همه عو
تصاویری از تجلیل از عوامل و بازیگران سریال فاصله ها

گزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عوامل گزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عواملگزارش تصویری از جشن پایان پخش سریال فاصله ها با حضور عوامل

در حاشیه: 

- از جمله بازیگرانی كه در میان تجمع كنندگان از محبوبیت بیشتری برخوردار بود «شاهرخ استخری» بود. در لوكیشن نیز تقریبا همه بازیگران سریال جز دانیال حكیمی و فاطمه گودرزی حضور داشتند. 
- قرار بود مراسم قدردانی از گروه سازنده این سریال با حضور «علی‌اصغر پورمحمدی» مدیر شبكه سه سیما برگزار شود كه وی به دلایلی نیامد و تنها هدایای او برای سازندگان این سریال ارسال شد. 
- قرار بود پس از صرف شام و فرا رسیدن زمان پخش سریال، همه عوامل با هم به تماشای آخرین قسمت آن بنشینند كه به دلیل ازدحام بیش از حد مردم در پشت در لوكیشن، عدم توانایی سازندگان سریال در كنترل آنها و ایجاد سروصدا برای همسایه ها، از این بخش صرف نظر شد و بازیگران و عوامل لوكیشن را ترك كردند. در این میان مشكل اصلی عوامل در خروج «شاهرخ استخری» از لوكیشن بود كه نمی دانستند با حضور هواداران و ازدحام بیش از حد چگونه او را خارج كنند و حدود یكساعت پس از رفتن سایرین استخری با مشكلات بسیار توانست لوكیشن را ترك كند.

کارگردان: حسین سهیلی‌زاده
بازیگران: دانیال حكیمی، فاطمه گودرزی، حسن جوهرچی، شاهرخ استخری، مریم كاویانی، بهاره افشاری، نیما شاهرخ شاهی، رضا توكلی، احمد قاسمی، پندار اكبری، روشنك گرامی، آزاده مهدی‌زاده و ...

]]>
دانستنیهای عجیب ! 2010-08-25T05:54:14+01:00 2010-08-25T05:54:14+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/302 nilofar moeini کانادا یک واژه هندی به معنی روستای بزرگ می باشدسوسکها سریعترین جانوران ۶ پا می باشند با سرعت یک متردرثانیهجلیقه ضد گلوله ،برف پاک کن شیشه خودرو و پرینتر لیزری همگی اختراعات زنان می باشدخرگوشهاوطوطی هابدون نیازبه چرخاندن سرخودقادرند پشت سرخود را ببینندسگهای شهری بطورمتوسط ۳ سال بیشترازسگهای روستائی عمرمی کننددرامریکاسالانه ۱۵نفربراثرگازگرفتگی توسط سگهاجان خودراازدست می دهندمادروهمسرگراهام بل مخترع تلفن هردوناشنوا بودنداند۱۰ % وزن بدن انسان (بدون آب ) را باکتریها تشکیل می دهند۱۱% جم کانادا یک واژه هندی به معنی روستای بزرگ می باشد
سوسکها سریعترین جانوران ۶ پا می باشند با سرعت یک متردرثانیه
جلیقه ضد گلوله ،برف پاک کن شیشه خودرو و پرینتر لیزری همگی اختراعات زنان می باشد
خرگوشهاوطوطی هابدون نیازبه چرخاندن سرخودقادرند پشت سرخود را ببینند
سگهای شهری بطورمتوسط ۳ سال بیشترازسگهای روستائی عمرمی کنند
درامریکاسالانه ۱۵نفربراثرگازگرفتگی توسط سگهاجان خودراازدست می دهند
مادروهمسرگراهام بل مخترع تلفن هردوناشنوا بودنداند
۱۰ % وزن بدن انسان (بدون آب ) را باکتریها تشکیل می دهند
۱۱% جمعیت جهان را چپ دستان تشکیل می دهند
از هر ۱۰ نفر یک نفر در سراسر جهان در جزیره زندگی می کند
۹۸ % وزن آب از اکسیژن تشکیل یافته است
یک اسب در طول یک سال ۷ برابر وزن بدن خود غذا مصرف می کند
رشد دندانهای سگ آبی هیچگاه متوقف نمی گردد
چیتا قادر است درحد سرعت خود گامهایی به طول ۸ متر بر دارد
شمپانزه ها قادرندمقابل آینه چهره خودرا تشخیص دهند اما میمونها نمی توانند
روشنائی قرص کامل ماه برابر هلال ماه می باشد
یک خرس قادر است با سرعت یک اسب بدود
اسب ها قادر ند در حالت ایستاده بخوابند

]]>
همه « فاصله ها» درکنارهم! 2010-08-14T16:10:19+01:00 2010-08-14T16:10:19+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/301 nilofar moeini ]]> خبرهای بامــــزه! 2010-08-12T06:09:31+01:00 2010-08-12T06:09:31+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/300 nilofar moeini مردها از رانندگی همسرشان می‌ترسندیک سوم مردان درست در لحظه‌ای که همسرشان پایش را روی گاز فشار می‌دهد عضلاتشان را منقبض می‌کنند یا از ترس لبه صندلی را فشار می‌دهند. در یک نظرسنجی یک سوم مردان اعلام کردند که رانندگی‌شان از همسرشان بهتر است و بیشتر به تابلوهای راهنمایی و رانندگی توجه می‌کنند یا به هنگام حادثه سریع‌تر واکنش نشان می‌دهند. اما تحقیقات دیگر نظر متفاوتی دارند. محققان پیش از این اعلام کرده بودند که تفاوت‌های بین مردان و زنان راننده در تصادفات رانندگی در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، اروپ
http://www.redlink1.com/mydocs/group/43/01.jpgمردها از رانندگی همسرشان می‌ترسند

یک سوم مردان درست در لحظه‌ای که همسرشان پایش را روی گاز فشار می‌دهد عضلاتشان را منقبض می‌کنند یا از ترس لبه صندلی را فشار می‌دهند. در یک نظرسنجی یک سوم مردان اعلام کردند که رانندگی‌شان از همسرشان بهتر است و بیشتر به تابلوهای راهنمایی و رانندگی توجه می‌کنند یا به هنگام حادثه سریع‌تر واکنش نشان می‌دهند. اما تحقیقات دیگر نظر متفاوتی دارند. محققان پیش از این اعلام کرده بودند که تفاوت‌های بین مردان و زنان راننده در تصادفات رانندگی در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا ثبت شده است و نشان می‌دهد که مردان نسبت به زنان در معرض خطر بیشتری قرار دارند. از این گذشته تحقیقات نشان داده که مردان پرخطر‌تر از زنان رانندگی می‌کنند و فهرست خلافی ماشینشان از همسرشان بلند بالا‌تر است.

کله گنده‌ها مجنون نمی‌شوند

داشتن یک سر بزرگ می‌تواند ما را در مقابل جنون حفظ کند. محققان به تازگی دریافته‌اند در میان افرادی که به آلزایمر مبتلا می‌شوند، کسانی که جمجمه بزرگ‌تری دارند حافظه بهتری دارند و بهتر از آنها که جمجمه کوچکی دارند فکر می‌کنند. آنها در مطالعه‌ای که روی 270 بیمار انجام دادند فهمیدند کسانی که سر بزرگ‌تری دارند عملکرد بهتری داشته‌اند. آنها فهمیده‌اند افرادی که جمجمه بزرگ‌تری دارند سلول‌های مغزشان کمتر و دیرتر از کسانی که جمجمه کوچک‌تری دارند می‌میرند.

تعطیلات، عمر را طولانی‌تر می‌کند

تعطیلات فواید بسیاری دارد اما آخرین نکته‌ای که محققان درباره‌اش کشف کرده‌اند افزایش عمر است. محققان پیشنهاد می‌کنند پزشکان به جای تجویز داروهای ضد افسردگی بیمارشان را به چند روز تعطیلی و یک سفر کوتاه ترغیب کنند. از نظر آنها سفر کردن بهترین راه افزایش شادی بوده و به همین دلیل است که توریست‌ها از دیگران شادترند. محققان می‌گویند تعطیلات امید به زندگی را در افراد بالا‌تر می‌برد و تاثیرات مثبت بسیاری بر روان آنها می‌گذارد.  

حس خوب مراقبت از همسر

اغلب همسران سعی می‌کنند از شریک زندگی‌شان که بیماری طولانی مدت و مزمنی دارد در خانه مراقبت کنند. مطالعات جدید نشان داده مراقبت از همسری که بیمار است تاثیرات مثبتی برای روان اشخاص دارد. افراد مورد مطالعه در این تحقیق جدید همسرانی بین 35 تا 89 سال بودند که در طول روز از همسر بیمارشان پرستاری می‌کردند. این تحقیق نشان داد وقتی که همسران از هم مراقبت می‌کنند، حس مثبت و امیدوارانه‌تری نسبت به زندگی دارند. جالب اینجاست که این تحقیق تفاوتی میان سن افراد و میزان حس مثبتی که دریافت می‌کنند قائل نشده و معتقد است افراد در هر سنی از اینکه خودشان از همسرشان مراقبت کنند احساس آرامش بیشتری می‌کنند.

]]>
هزینه عشق واقعی ! ... 2010-08-12T06:07:01+01:00 2010-08-12T06:07:01+01:00 tag:http://dokhtarane2010.mihanblog.com/post/299 nilofar moeini پسر بچه ای یک برگ کاغذ به مادرش داد. مادر که در حال آشپزی بود ، دستهایش را با حوله تمیز کرد و نوشته را با صدای بلند خواند. او نوشته بود : صورتحساب !!! کوتاه کردن چمن باغچه 5.000 تومان مراقبت از برادر کوچکم 2.000 تومان نمره ریاضی خوبی که گرفتم 3.000 تومان بیرون بردن زباله 1000 تومان جمع بدهی شما به من :12.000 تومان ! مادر نگاهی به چشمان منتظر پسرش کرد، چند لحظه خاطراتش را مرور کرد و سپس قلم را برداشت و پشت برگه صورتحساب این را نوشت: بابت 9 ماه بار پسر بچه ای یک برگ کاغذ به مادرش داد. 
مادر که در حال آشپزی بود ، دستهایش را با حوله تمیز کرد و نوشته را با صدای بلند خواند. 
او نوشته بود : 

صورتحساب !!! 
کوتاه کردن چمن باغچه 5.000 تومان 
مراقبت از برادر کوچکم 2.000 تومان 
نمره ریاضی خوبی که گرفتم 3.000 تومان 
بیرون بردن زباله 1000 تومان 
جمع بدهی شما به من :12.000 تومان ! 

مادر نگاهی به چشمان منتظر پسرش کرد، چند لحظه خاطراتش را مرور کرد و سپس قلم را برداشت و پشت برگه صورتحساب این را نوشت: 

بابت 9 ماه بارداری که در وجودم رشد کردی هیچ 
بابت تمام شبهائی که به پایت نشستم و برایت دعا کردم هیچ 
بابت تمام زحماتی که در این چند سال کشیدم تا تو بزرگ شوی هیچ 
بابت غذا ، نظافت تو ، اسباب بازی هایت هیچ 
و اگر شما اینها را جمع بزنی خواهی دید که : هزینه عشق واقعی من به تو هیچ است 

وقتی پسر آن چه را که مادرش نوشته بود خواند چشمانش پر از اشک شد ودر حالی که به چشمان مادرش نگاه می کرد.
گفت: مامان ... دوستت دارم 

آنگاه قلم را برداشت و زیر صورتحساب نوشت: 
قبلاً بطور کامل پرداخت شده !!! 

نتیجه گیری اخلاقی :

قابل توجه اونهائی که فکر میکنند مرور زمان آنها را بزرگ کرده و حالا که هیکل درشت کردند خدا را هم بنده نیستند. 
بعضی وقتها نیازه به این موارد فکر کنیم ... 
کسانی که از خانواده دور هستند شاید بهتر درک کنند.

نتیجه گیری منطقی:
جایی که احساسات پا میذاره منطق کور میشه!!! 
مادر متوجه نشد که پسرش داره سرش کلاه میذاره : جمع بدهی میشه 11.000 تومان نه 12.000 تومان !!!
]]>