dokhtaran

1- بعنوان مثال بچه غربی سرفه میکند. مادر یک دستمال درمیآورد و به بچه میدهد
بچه شرقی شدید سرفه میکند. مادر به او میگوید "نکن". بعد هم بچه را دعوا میکند. بچه حالا علاوه بر سرفه، زِر هم میزند.


2- بچه غربی غر میزند و نمیخواهد از مغازه بیرون برود. پدر به او میگوید که راه خروج را بلد نیست و از بچه میخواهد خروجی را نشانش بدهد. بچه یورتمه کنان بطرف در میرود و خوشحال است. احساس میکند کار مهمی انجام میدهد.
بچه شرقی غر میزند و نمیخواهد از مغازه بیرون برود. او را بزور و کشان کشان بیرون میبرند. بچه زِر میزند.بچه شرقی غر میزند و نمیخواهد از مغازه بیرون برود. قربان صدقهاش میروند و وعده شکلات و بستنی میدهند. بچه رشوه را قبول میکند. همچنان غر میزند و از مغازه خارج میشود. مشغول چانهزدن بر سر تعداد بستنی است.


3- بچه غربی در مدرسه دعوا کردهاست. داستان را برای مادر تعریف میکند. مادر گوش میدهد، اما عکسالعملی نشان نمیدهد.
بچه شرقی در مدرسه دعوا کردهاست. داستان را برای مادر تعریف میکند. مادر درحالیکه سعی دارد باقیمانده غذا را از لای دندانش بیرون بکشد، گوش میدهد. به بچه میگوید: "اون فقیره. واسه همین بیتربیته. تو باهاش بازی نکن!" ( من غرق در منطق و فراست این جورمادرها شدهام!!)


..... 4- بچه غربی بستنی میخورد. مادر به او دستمال میدهد تا دهانش را پاک کند.
بچه شرقی بستنی میخورد. مادر دور دهانش را پاک میکندپ


.... 5- بچه شرقی زر میزند. مادر دعوایش میکند. پدر به مادر میتوپد که بچه را دعوا نکن. بچه لگدی حواله پدر میکند. مادر میخندد. پدر بچه را دعوا میکند . بچه شرقی زر میزند. باز هم به او وعده و رشوه میدهند(بچه غربی کلاً زیاد زر نمیزند)


6- بچه غربی زمین خوردهاست. بلند میشود و به بازی ادامه میدهد.
بچه شرقی زمین خوردهاست. مادر توی سرش میزند و "یا امام رضا" میگوید. بچه را بلند میکند و مثل کیسه سیبزمینی میتکاند. بچه میترسد و جیغ میکشد. مادر گونه میخراشد. هر دو مفصل هوار میکشند. بعد بچه میرود بازی کند. مادر آینه درمیآورد تا آرایشش را کنترل کند.


7- در مطب دکتر حوصله بچه غربی سر رفتهاست. مادر از کیفش کاغذ و مدادرنگی بیرون میآورد. بچه مشغول میشود.
در مطب دکتر حوصله بچه شرقی سر رفته است. مادر کاغذ و مداد رنگی ندارد. یک صورتحساب از کیفش درمیآورد. یک خودکار ته کیفش پیدا میکند. اول کلی "ها" میکند و نوک زبانش میزند تا بنویسد. بچه دو خط میکشد. رنگ ندارد و جذبش نمیکند. از جایش بکند میشود تا دور اتاق چرخی بزند. مادر مثل گرامافونی که سوزنش گیر کردهباشد لاینقطع میگوید "نرو، نکن، نگو، دست نزن، بیا، حرف نزن، آروم باش، ول کن، به پدرت میگم ...". اعصاب همه خرد شدهاست. دلت میخواهد بلند شوی و دودستی بکوبی توی سر مادر شرقی !!!
طبقه بندی: طنز، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
رقیب ایرانی فست فود , دیزی فوری هم به بازار آمد

طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: طنز،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()


باوجود اینکه خانم‌ها اهمیت زیادی به موهایشان می‌دهند اما بسیار تعجب‌آور است که گاهی با انجام برخی اقدام‌های آرایشی روی موهایشان باعث آسیب‌رساندن به موهای خود و گاهی موجب ریزش آن می‌شوند و حتی گاهی بر اثر استعمال برخی رنگ موها یا مواد آرایشی دیگر، باعث آسیب دیدن پوست صورت، سر و گردن می‌شوند....


شینیون

یکی از مدل‌های آرایش مو که خانم‌ها عموما با آن آشنایی دارند، شینیون موهاست که در آن، موها به‌صورت گوجه‌ای، محکم به پشت سر کشیده شده و با کش بسته می‌شوند. گاهی سنجاق‌های متعددی برای نگهداری موها به این حالت خاص کارگذاری می‌شوند. مهم‌ترین عارضه‌ای که این نوع خاص آرایش مو می‌تواند داشته باشد، ریزش مو ناشی از کشش است. اگر به کناره‌های سر افراد سیاه‌پوست دقت کنید، متوجه پس‌روی قابل توجه خط رویش مو خواهید شد که علت آن بستن تحت کشش موها به منظور جمع و جور کردن موهاست. افراد باید بدانند که هرگاه موهایشان را تحت کشش به مدت طولانی ببندند دیر یا زود موهایشان را در آن ناحیه از دست خواهند داد. این مساله در مورد کسانی که موهایشان را به صورت دم اسبی و با فشار زیاد جمع می‌کنند نیز صادق است. گاهی با افرادی برخورد می‌کنیم که از بستن تحت کشش موها به عنوان وسیله‌ای برای بالا کشیدن ابروهای خود استفاده می‌کنند که به هیچ عنوان، عمل صحیحی نیست. مشکل بعدی که هنگام باز کردن شینیون ممکن است اتفاق بیفتد، کنده شدن تعداد زیادی از موها هنگام درآوردن سنجاق‌هاست
.


سشوار و بافت آفریقایی


 

در هر دوره زمانی، حدود 90 درصد موها در فاز رشد و حدود 10 درصد آنها در فاز استراحت هستند و می‌توانند تا 3 ماه روی سر باقی مانده و موجبات پوشش سر را فراهم کنند. انجام اقدام‌هایی مانند آرایش‌های مختلف مو، شانه کردن مکرر موها و سشوار کشیدن تهاجمی موجب تروماتیزه کردن موها شده و موهای در حال استراحت(تلوژن) را به صورت زودرس از کف سر فراری خواهد داد! بافت‌های مختلف مو از جمله بافت آفریقایی نیز توسط مکانیسم‌هایی که ذکر شد، می‌توانند موجب ضعیف شدن ریشه موها و ریزش آنها شوند. 


نگین و مهره مو
گاهی شاهدیم که به منظور آراستن موها از مهره‌ها و نگین‌هایی استفاده می‌شود که می‌توانند دو مشکل را برای پوست و مو ایجاد کنند. اول اینکه برخی از این زیورآلات، سنگین بوده و موجب فشار بیش از حد به ریشه موها و در نتیجه ریزش آنها می‌شوند و دوم اینکه برخی خانم‌ها ممکن است به جنس این زیورآلات که گاهی فلزی هستند آلرژی نشان داده و دچار خارش شدید در محل تماس این زیورآلات یا مهره‌ها (مثلا در ناحیه پیشانی، صورت یا گردن) ‌شوند. این واکنش ناشی از درماتیت تماسی آلرژیک نسبت به فلزات و به خصوص نیکل است. این افراد اغلب به زیورآلات بدلی حساسیت داشته و در محل تماس پوست با آنها دچار خارش، قرمزی و تورم می‌شوند. گاهی شدت التهاب به حدی است که در محل تماس دانه‌های قرمز رنگ آبدار و گاه تاول بروز می‌یابد.


اتو و بابلیس
در مورد عوارض استفاده از اتوی مو باید گفت که این کار موجب آسیب جدی به ساقه موها شده و لایه خارجی موها (کوتیکول) را به تدریج تخریب می‌‌کند. موها به این ترتیب، شکننده و کدر ‌شده و با شانه کردن به تدریج تکه‌تکه می‌شوند. در بابلیس هم که توسط حرارت موها به دور یک محور استوانه‌ای پیچیده شده و به‌طور موقت فر می‌شوند، مشکلات احتمالی عبارتند از ریزش موی ناشی از کشش و آسیب دیدن کوتیکول مو در اثر حرارت.
استفاده از حالت‌دهنده‌های مودر مورد استفاده از ژل، موس و مواد حالت دهنده مو نیز باید گفت این مواد اساسا فقط روی کوتیکول و ساقه مو اثر دارند و بنابراین منطقا روی ریشه مو و ریزش مو اثری ندارند اما نکته‌ای که وجود دارد این است که این مواد اغلب موجب چسبیدن موها به یکدیگر شده و بنابراین هنگام شانه کردن موجب وارد شدن تروما و ضربه به موها و کنده شدن موها زودتر از موعد ریختن موهای تلوژن می‌شوند. از طرف دیگر برخی از مواد صاف کننده مو مانند «گلت» نیز می‌توانند باعث آسیب موها و ریزش آنها شوند.رنگ‌ موی تیره

توصیه‌ای که می‌توان به تمام خوانندگان کرد، ‌این است که بهتر است شکرگزار خداوند در اهدای موهای سالم به خودتان باشید و تا زمانی که دچار اضطرار نشده‌اید، موهای‌تان را دستکاری نکنید. این توصیه شامل رنگ کردن، فر کردن، صاف کردن و تغییر مدل‌های مکرر می‌شود. یادمان باشد که رنگ کردن‌های مکرر به ویژه با رنگ‌های تیره نه تنها موجب آسیب رساندن به ساقه موها می‌شود بلکه شواهد علمی وجود دارد که ممکن است روی سلامت افراد هم تاثیرهای مهمی داشته باشد. به عنوان مثال دیده شده که در آرایشگرهایی که به طور مرتب و مکرر با رنگ موهای تیره سر و کار دارند رخداد برخی سرطان‌ها شایع‌تر است. افرادی که از سنین پایین شروع به دستکاری موهایشان شامل رنگ کردن‌های مکررو تغییر مدل‌های مرتب می‌کنند به زودی شاهد خشک و شکننده شدن موها و گاها کاهش تراکم موهایشان می‌شوند. پس بهتر است کمی تامل کرده و با موهایمان مهربان‌تر باشیم.طبقه بندی: خواندنی،  دخترانه، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
خودتون قضاوت کنید!!


طبقه بندی: عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: طنز،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()مطمئناً هر کسی با دیدن این منحنی سه بعدی باور نمی‌کند که این وسیله می‌تواند یک کفش باشد؛ اما باید قبول کنیم که این یک کفش زنانه زیباست که توسط طراح انگلیسی، جولیان هکس ساخته شده است.

این کفش ظریف که با نام «موجیتو» شناخته می‌شود، از فیبر کربن -بخاطر استقامت و حالت ارتجاعی خوبی که دارد- و یک لایه از رزین و همچنین چرم در زیرش، ساخته شده است.

فکر می‌کنم این طراحی، خلاقانه ترین و زیباترین طراحی در دسته کفشهای زنانه باشد که تا به حال دیده ام و مطمئناً برای خانم ها هم بسیار جذاب خواهد بود.


طبقه بندی: عکس،  دخترانه، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()

طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
http://www.redlink1.com/mydocs/group/36/04.jpg


طبقه بندی: طنز،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
« زن » این انسان مونث تقریبا غیر قابل شناخت است. 
1. خداوند در خلقت حوا به خودش تبریک گفته است. ( ثم انشانا خلقا آخر) 
2. عموم بزرگان دین و آیین را زن به دنیا آورده و زن هم میرانده است.
3. در رابطه با آدم و بنی آدم آیات زیادی وجود دارد ولی در رابطه با حوا و بنات او آیه ای وجود ندارد.
4. این همه شعر و نقاشی و حتی مجسمه و طنز درباره ی زن نشانه ی عدم شناخت مرد از اوست.
5. جالب تر از همه مرد ها مظهر نیازند و زن ها مظهر ناز و این امر در کل طبیعت مصداق دارد.
6. ادیان سعی در شناخت و شناسایی زن ندارند ، فقط سفارش آنان را می کنند.
7. احکام ظاهرا مرحمت آمیزی از سوی قرآن درباره ی زن آمده است : 
« با آنان به خوبی رفتار کنید» ، « آنها راببخشید» ، « حقوق آنها را بپردازید» ، « به مال آنها چشم نداشته باشید».

شان زن :
اول ، شان دختری : دختر در قیاس با پسر ، برای خانواده تلطیف کننده است . حتی از اسباب بازی های آنها می توان این تفاوت را فهمید ، عروسک در قیاس با تفنگ.
دوم ، شان خواهری : خواهر معمولا نسبت به خواهران و برادرانش دلسوز تر از برادر در می آید ، حتتی بعد از ازدواجش . 
سوم ، شان همسری : زن در شان همسری نگهدارنده است و نه بازدارنده . زن معمولا حافظ جان ، مال و مقام شوهر خود است .
چهارم ، شان مادری : مادر ادامه دهنده ی کارگاه آفرینش است.
اگر خلقت آدم و حوا با خدا بوده ، ادامه توالد و تناسل آنها با مادر و پدر است . در این راستا سهم مادر سه برابر سهم پدر است . به ترتیب زیر :
وراثت بیست و پنج درصد ، بارداری بیست و پنج درصد ، حضانت بیست و پنج درصد ، و حال آنکه سهم پدر فقط بیست و پنج درصد در وراثت است و لا غیر .طبقه بندی: خواندنی،  دخترانه، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()

WHAT MAKES ALL MOTHERS SPECIAL?????
وقتی رسیدم از شدت بارون خیس بودم
WHEN I CAME DRENCHED IN THE RAIN…………………
 


برادرم گفت: "چرا یه چتر با خودت نمی بری" ؟
BROTHER SAID : “ WHY DON’T YOU TAKE AN UMBRELLA WITH YOU?”
 


خواهرم گفت: "چرا منتظر نشدی تا بارون بند بیاد" ؟
SISTER SAID:”WHY DIDN’T YOU WAIT UNTIL IT STOPPED”
 


بابا با عصبانیت گفت: فقط بعد از اینکه سرما خوردی می فهمی 
DAD ANGRILIY SAID: “ONLY AFTER GETTING COLD YOU WILL REALISE”. 


اما مامانم همانطور که موهام رو خشک می کرد گفت
BUT MY MOM AS SHE WAS DRYING MY HAIR SAID”
 


بارون احمق
“STUPID RAIN”
 

این است مادر 
THAT’S 
MOM!!!
طبقه بندی: دخترانه، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 653x327 می باشد.

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 653x324 می باشد.

این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 653x313 می باشد.

 پاسخ با نقل قولطبقه بندی: عکس، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
[JUSTIFY]برج حمل (فروردین)
متولدین این ماه دوست دارند در همه چیز اول باشند. آنها از همه اطلاعات روز مربوط به مُد و مارک های مختلف لباس آگاهند. آنها از امتحان کردن هر چیزی که مطابق با علایقشان باشد هیچ واهمه ای ندارند و از جسورانه ترین استایل ها و سبک ها استفاده می کنند. به محض دیدن هر مدل جدید در ویترین مغازه ها، باکی ندارند که حقوق به زحمت به دست آورده شان را صرف خرید آن کنند، چون می خواهند اولین نفری باشند که آن مدل را تن می کند. مطمئناً هر مُد و سبک جدیدی از لباس برای اولین بار توسط یکی از متولدین این ماه پوشیده شده است.متولدین این ماه بنا بر طبیعت آتشین خود، تمایل زیادی به رنگ های قرمز و سیاه دارند. کاری ندارند که چه رنگ، چه جنس یا چه مدلی از لباس به آنها بیشتر می آید، آنها همه ی مدل ها و همه ی رنگ ها را امتحان می کنند. لباسهای آنها معمولاً رنگارنگ و پر نقش و نگار است. اما هر چه که هست کاملاً مطابق با آخرین مُد جهان است. کلاه و الماس برای زینت بخشیدن به انگشتان و گردن جزء لوازم زینتی است که بیشتر از چیزهای دیگر مورد استفاده متولدین این ماه قرار می گیرد.
مارک لباس مورد علاقه: Gucci

برج ثور (اردیبهشت) :
تا به حال مشاهده نشده است که متولدین این ماه لباسی تن کنند که از مُد افتاده باشد. آنها جزء برجسته ترین مُدگرایان هستند که انتخابشان باعث فخر هر تولیدکننده لباس است. آنها خوب می دانند که در یک میهمانی شام چه لباسی باید تن کنند، و حتی لباس های کارشان را هم از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خریداری میکنند. قیمت لباس برای آنها هیچ اهمیتی ندارد، چون می دانند از هر چه که خوششان بیاید تا آخر عمر متعلق به آنها خواهد شد. با همه ی این اوصاف، به نظر متولدین این ماه، لباسهای خوش دوخت هیچ وقت از مُد نمی افتند و مارک و لیبل لباسها در درجه اول اهمیت قرار نمی گیرد.لوازم زینتی مربوط به گردن برای آنها نسبت به سایر لوازم اهمیت بیشتری دارد. شال گردن و گردن بند بسیار به آنها می آید. خانم های متولد این ماه بهتر است موهای خود را بالا جمع کنند و آنها را با گیره سرهای زمردین ببندند. به نظرشان رنگ های روشن و پر زرق و برق به درد طبقه متوسط اجتماع می خورد، و رنگ های قهوه ای، بژ و خاکی برای آنها مناسبتر است.
مارک لباس مورد علاقه: Louis Vuitton

برج جوزا (خرداد)
برای متولدین ماه دوقلوها هر روز با یک ماجرای جدید همراه است. احتمالاً این افراد هر روز صبح کمد لباسشان را باز می کنند و با جستجو درمیان کوه لباس های درهم و برهم، به دنبال لباسی می گردند که با حال و هوای آن روزشان جور باشد. زیاد دنبال مُدهای مختلف نیستند چون خیلی زود از آن خسته می شوند. اما اگر هر روز یک مُد جدید برای آنها وجود داشته باشد، مشتاقانه از آن استقبال خواهند کرد، اما آن مُد فقط 24 ساعت برای آنها دوام خواهد داشت و نه بیشتر. در خرید کردن مراقب خرج کردن و قیمت ها هستند، اما اگر از چیزی واقعاً خوششان بیاید، بی تردید آن را می خرند. مارک لباس برای آنها کوچکترین اهمیتی ندارد، چیزی که برای آنها مهم است این است که از ظاهر لباس خوششان بیاید، همین.به پوشیدن تاپ و بلوزهای تنگ و چسبان علاقه زیادی دارند، چون می توانند بازوهای زیبایشان را از این طریق به نمایش بگذارند. دست بند و بازوبند جزء لوازم زینتی مورد علاقه آنهاست. اگر بخواهند صبح ها از خانه خارج شوند، آرایش چندانی نمی کنند، شاید فقط یک آرایش خیلی ساده و کمرنگ، مثل یک برق لب. متولدین این ماه دوست دارند هر مدل لباسی را امتحان کنند، اما با اینحال آرایش موهایشان همیشه ساده است.
مارک لباس مورد علاقه: Alexander McQueen

برج سرطان (تیر)
خوشبختی بالاپوشی است که سالیان سال همراه متولدین این ماه است. همانقدر که به عزیزان و نزدیکانشان وابسته هستند، به لباسهایشان نیز وابسته اند. در گنجه لباسهای متولدین این ماه، حتی قدیمی ترین لباسهایشان هم دیده می شود. خانم های متولد این ماه علاقه ای به پوشیدن لباسپای اسپرت ندارند، و در لباسهایشان همواره حال و هوای زنانه دیده می شود. در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل های لباس زیر، از هر رنگ و مدل وجود دارد. پیراهن های مجلسی و زنانه برایشان در راس اهمیت قرار دارد.به نظرشان هر لباسی با جواهرات زیبا و گردن بند های بلند، زیباتر و کامل تر می شود. برای آنها مروارید زیباترین جواهر است و هاله هایی از رنگ سبز آنها را باشکوه تر می کند. اما زیاد اهل آرایش کردن نیستند، مگر اینکه انجام آن سریع و مختصر باشد. برای خشک کردن موها به هیچ وجه از سشوار استفاده نمی کنند، و ترجیح میدهند موهایشان به طور طبیعی خشک شود. آنها ترجیح می دهند که بنا بر راحتی خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز، اما خوب می دانند که چطور جلوی جمع حاضر شوند که همه را مسحور خود کنند.
مارک لباس مورد علاقه: Ralph Lauren

برج اسد (مرداد)
متولدین این ماه دوست دارند بهترین از هر چیز را برای خود داشته باشند. اگر پول خرید لباسی را نداشته باشند، به هر طریقی باید آن را از آنِ خود کنند. همیشه خوش کیفیت ترین لباسها را بر تن این افراد می بینید. راحت بودن لباس برای آنها کم ترین اهمیت را دارد، درعوض مارک و لیبِل لباس و مطابق بودن آن با آخرین مد روز برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد. کت و شلوارهای رسمی را در محل کار می پوشند اما در ساعات فراغت ترجیح می دهند لباسهای اسپرت تر و البته از مارک ها معروف تن کنند.خانم های متولد این ماه در استفاده از جواهرات و زینت آلات پر زرق و برق و گرانقیمت زیاده روی می کنند. رنگ های مورد علاقه آنها طلایی، برنز و نارنجی است. متولدین این ماه دوست دارند طوری لباس بپوشند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند، و الحق که راه آن را خوب بلدند.
مارک لباس مورد علاقه: Versace

برج سنبله (شهریور)
متولدین این ماه به خوبی از لباسهایشان محافظت می کنند و لباسهایشان همیشه اتوکشیده و شق و رق است. این افراد که ذاتاً ساده گرا هستند، به قیمت لباس اهمیت زیادی می دهند. ترجیح می دهند لباسهایی گرانتر و خوش کیفیت تر داشته باشند، تا لباسهایی ارزان که با یک یا دو بار شستشو از بین برود. هیچ آثاری از زرق و برق در لباس آنها مشاهده نمی کنید و وقتی از در خانه بیرون می روند، مثل فرشته ها در کمال سادگی و البته زیبایی هستند. لباسهایی که انتخاب می کنند، علاوه بر سادگی بسیار خوش دوخت هستند و یک عمر برایشان ماندگار خواهند بود.زنان متولد این ماه علاقه زیادی به پوشیدن تاپ و بلوزهای کوتاه دارند تا شکم حقیقتاً زیبایشان را به نمایش بگذارند. موهایشان که معمولاً به سادگی آرایش می شود، با مُد هر فصلی کاملاً جور می شود. به رنگ های طبیعی مثل قهوه ای برای لباسهایشان علاقه زیادی دارند. آنها علاقه زیادی به استفاده از جواهر و زینت آلات ندارند و به ندرت در سر و دست آنها نشانی از زیورآلات مشاهده می شود، مگر انواع بسیار ساده آن که به پوستشان هم حساسیت ندهد.
مارک لباس مورد علاقه: Calvin Klein

برج میزان (مهر)
طبع کمال طلب متولدین این ماه، هیچ علاقه ای به لباسهای از مد افتاده ندارد. اطلاعات آنها درمورد انواع سبک ها و استایل ها و مُد به اندازه ای است که باعث میشود همه برای مشورت پیش آنها بیایند. وقتی صبح ها برای آماده شدن جلوی کمد لباسشان می ایستند، مجموعه ی شگرفی از انواع انتخاب ها پیش رویشان قرار می گیرد اما فرصتشان برای انتخاب بسیار کوتاه است. آنها می دانند که همه ی لباسهایشان عالی است و جذابشان می کند، اما باید لباسی را پیدا کنند که آن روز بتواند بیشترین تاثیر را بگذارد. لباسهای آنها همیشه خوش دوخت و بی عیب و نقصند و سعی می کنند از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خرید کنند.اگر گوش سمت راستشان را سوراخ کرده اند، گوش سمت چپشان هم باید سوراخ شود. هر چیز که در تن آنها می بینید کاملاً متعادل و متوازن است. از انتخاب رنگ لباس گرفته تا فاصله بین دکمه های روی کتشان، همه دقیق و متعادل است. آرایش صورتشان آنقدر بی عیب و عالی است که گویی هیچ آرایشی نکرده اند. از جواهر هم فقط برای برجسته تر کردن زیباییشان استفاده می کنند. به طور کلی متولدین این ماه عاشق خرید کردن هستند و این از سر و وضعشان کاملاً پیداست.
مارک لباس مورد علاقه: Giorgio Armani

برج عقرب (آبان)
طبقه بندی کردن متولدین این ماه که همیشه جذاب و سکسی لباس می پوشند بسیار دشوار است. یک روز مطابق آخرین مُد روز و روز دیگر مطابق استایل ها و سبک های قدیمی لباس می پوشند. اما هر چه که بپوشند، قصد و نیت مخصوصی از آن دارند. اگر با لباس باز و سکسی بیرون بروند، احتمالاً به دنبال جلب نظر مردان هستند. اگر کت و شلوار مارک دار بسیار گرانقیمت تن کنند، احتمالاً قصد تصاحب مقام بالایی از شرکت در سرشان است. تا حدی از مُد پیروی می کنند که شایسته و متناسب آنها باشد، و به هیچ وجه بنده و برده مُد نمی شوند.استفاده از زیورآلات آنها نیز با تناقض همراه است. ممکن است گاهی سر و دستشان را پر از جواهر کنند یا اصلاً به کلی از زیورآلات استفاده نکنند. موهایشان ممکن است یک روز بلند و روز دیگر کوتاه باشد. آنها خدای تغییر قیافه اند و یکی از مهمترین ابزارهایشان برای این منظور، آرایش و گریم است. متولدین این ماه طبیعت حساس و ظریفشان را از طریق رنگ های سیاه و قرمز هویدا می کنند.
مارک لباس مورد علاقه: Miu Miu

برج قوس (آذر)
کمانداران متولد این ماه، سعی می کنند بنا بر راحتی خود لباسهایشان را انتخاب کنند و چندان طالب مُد نیستند. آنها لباسهایی را انتخاب می کنند که بتوانند به راحتی در آن حرکت کرده و جنب و جوش کنند. شلوار جین های گشاد و پیراهن های آزاد، و به طور کلی لباس اسپرت کاملاً با روحیات آنها سازگار است. برای آنها اهمیتی ندارد که دیگران درمورد ظاهرشان چه می گویند.کفش های انتخابی آنها در تابستان سندل و در زمستان کفش های اسپرت کوه نوردی است. هرچند ممکن است گه گاه با پای برهنه هم اینطرف آنطرف بروند. زنان متولد این ماه عادت به استفاده از زیورآلات ندارند و علاقه ای هم به آرایش کردن از خود نشان نمی دهند. از رنگ های شاد و زنده استفاده می کنند که به خوبی با طبع شوخ و شنگ آنها سازگار است. مردان متولد این ماه هیچ ابایی از گذاشتن ریش های خشن و نامرتب ندارند و خانم ها نیز موهایشان را معمولاً به صورت طبیعی زینت می کنند.
مارک لباس موردعلاقه: Marc Jacobs

برج جدی (دی)
متولدین این ماه، چه زن و چه مرد، طالب لباسهای کاملاً رسمی هستند. آقایون کت و شلوار را به ژاکت های اسپرت و خانم ها کفش های پاشنه بلند را به سندل ترجیح می دهند. آنها دوست دارند بهترین لباسها را تن کنند اما نه به این قیمت که همه ی حقوقشان را صرف خرید آن کنند، به همین منظور بیشتر لباسهایشان را در حراج ها خریداری می کنند. سعی می کنند فقط لباسهای مورد نیاز خود را خریداری کنند و از همه ی لباسهایشان هم استفاده میکنند. ممکن است لباسهایشان متعلق به آخرین مد روز نباشد، اما آنقدر شیک هستند که رئیسشان بفهمد که در کارشان کاملاً جدی هستند.آن پولی را که در خرید لباس صرفه جویی می کنند، صرف خرید وسایل زینتی می کنند. جواهراتشان ساده اما گران هستند. متولدین این ماه هم رنگ های قهوه ای، بژ و خاکی را ترجیح می دهند. موهایشان را معمولاً کوتاه اما مدل دار و شیک نگاه می دارند و در کمتر از پنج دقیقه می توانند به خوبی آن را آرایش کنند. متولدین این ماه را می توان جزء اولین نفراتی دانست که ساعت های دیجیتالی و کامپیوتری دست کردند و موبایل هم که زینت جیب هایشان است.
مارک لباس موردعلاقه: Donna Karan (DKNY)

برج دلو (بهمن)
متولدین این ماه را هیچوقت مشغول خرید در فروشگاه های بزرگ نمی بینیم. آنها بیشتر ترجیح می دهند تا از بوتیک های کوچکتر و البته ارزانتر خرید کنند. این افراد هم به سبک خودشان از مُد پیروی می کنند. گنجه لباسهایشان پر از لباسهای رنگی و جورواجور است. بین این لباسهای مختلط، و مختلف، به ندرت لباس واقعاً خوش دوخت و باشکوهی پیدا می شود.قوزک پا، عضو مورد علاقه آنها در بدنشان است (هرچند همیشه یا پیچ خورده یا رگ به رگ شده است). به همین خاطر مچ بند، سندل هایی که بندشان به دور قوزک پا بسته می شود و دامن های بلند تا قوزک، جزء لباسها و زیورآلات مورد علاقه خانم های متولد این ماه است. رنگ و مدل موهایشان مدام در حال تغییر است، اولین بار برای غافلگیر کردن والدینشان موهایشان را به رنگ سبز درآوردند، اما باقی عمر برای جلب نظر سایر مردم این رنگ کردن ها را ادامه دادند. از آرایش های روشن و متنوع استفاده می کنند، اما اگر از آرایش خوششان نیاید، حتی یک کرم خشک و خالی هم به صورتشان نمی زنند.
مارک لباس موردعلاقه: Anna Sui

برج حوت (اسفند)
متولدین این ماه دوست دارند به راحتی میان انواع مختلف لباس، انتخاب کنند. درخانه بیشتر با پاهای برهنه، دامن های بلند و آزاد هستند. در لباس پوشیدن طالب آزادی هستند، ولی از آنجا که می دانند نمی توانند لخت به خیابان بروند، به حراجی ها رفته تا لباس مورد علاقه شان را خریداری کنند. اگر به حال خودشان گذاشته شوند، ترجیح می دهند با همان لباس زیر اینطرف و آنطرف بروند و اگر هم سردشان شد پتو دور خود بپیچند.سنگ ها و جواهرات مرواریدنما زینت آلات خوبی برای آنها به حساب می آید. زنجیرهای کمر، مچ بند، پابند، و البته انگشتر های انگشتان پا، تنوع جالبی به لباس پوشیدنشان می دهد. موهایشان معمولاً بلند است و می دانند که چطور آن را به سرعت مرتب کنند. معمولاً وقت زیادی را برای انتخاب یا پوشیدن لباس اختصاص نمی دهند و اصلاً نگران وضعیت ظاهریشان نیستند.
مارک لباس موردعلاقه: Stella McCartney[/JUSTIFY]
طبقه بندی: خواندنی،  دخترانه،  پسران، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()

به زن بودن خود افتخار کنید :

1- نام هر گل و زیبایی در طبیعت است را روی شما می‌گذارند.


2- هنگامی که رنگ پریده یا بیمار هستید با کمی وسایل آرایش می‌توانید خود را زیباتر


کنید و هیچ کس هم از شما ایرادنمی‌گیرد( کاری که بسیاری از آقایان مد روز یواشکی


انجام می‌دهند ) .
3- تمام شاعران ایران زمین در وصف گل روی شما هزاران شعر گفته و خط و خال و

چشم و ابروی شما را ستوده اند.

4- به راحتی و با اعتماد به نفس هر وقت که لازم بود گریه می کنید و غم و غصه


هایتان را در دل جمع نمی کنید تا سکته کنید.


5- عمرتان بسیار طولانی است.


6- مجبور نیستید سر کار بروید و پول یک ماه کار و تلاشتان را برنج و گوشت و نخود و لوبیا بخرید.


7- آنقدر حرف برای گفتن دارید که هرگز کم نمی‌آورید.


8- همیشه یک عالمه دوست و رفیق ناب دارید و کمتر گرفتار رفیق ناباب می شوید.

9- هرگز در حمام خود را گربه شور نمی کنید.


10- بزرگ شده اید و کمتر برای طرفداری از تیم قرمز و آبی یا این حزب و آن حزب


جلز و ولز کرده و کرکری می خوانید.


11- ریش و سبیل ندارید که موقع آب خوردن قبل از خودتان سبیلتان آب بنوشد.


12- عشق و هنر ابداع شماست.


13- همیشه جوان تر از سنتان هستید و هیچ کس نمی داند شما چند ساله اید.

14- از سن 9سالگی به بلوغ عقلی و جسمی می‌رسید و حالاحالاها باید بدوند


تا به پای شما برسند.

15- بهشت زیر پای شماست.


16- اگر موهایتان مرتب نبود یا وقت برای مرتب کردنشان نداشتید، با سرکردن یک


روسری قضیه حل است.


17- همیشه در کیفتان آینه دارید و موقعی که در سلف سرویس دانشگاه قورمه سبزی


می‌خورید یک دانه لوبیا لابه لای سبیلتان جا خوش نمی کند.


18- همیشه تمیز ونظیف و خوشبو هستید … و اگر خوب فکر کنید می بینید که صدها


دلیل محکم دیگر وجود دارد که شما به زن بودن خود افتخار کنید.
طبقه بندی: دخترانه، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
اگه یه روز رئیستون جلوتون ظاهر بشه و به شما بگه
امسال اینطوری خواهد بود
هیچ مسافرت شرکتی
هیچ پاداشی
هیچ افزایش حقوقی

شما


چگونه


واکنشی 


نشان 


میدید

.

.

.

.

.

اینطوری

.

.

.

.

.

.

.


 
طبقه بندی: طنز،  عکس، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()

یک عکاس امریکایی عکسی از یک دختر افغان رو که 17 سال قبل گرفته بوده بعد از گشت و گذار های فراوان همون دختر رو پیدا کرده و در سال 2002 در مجله نشینال جیوگرافیک به چاپ رسونده

javon bode vaghean khoshkel bode bebin feshare zendeghi cheghad shekondatesh  

delam vasas sokht Attached Thumbnails
Highslide JSطبقه بندی: عکس، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
زنی عربی به نام بنت سعید در مسابقات کشتی کج بانوان صاحب یک کمربند شد.

 

 

 
طبقه بندی: عکس، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()طبقه بندی: عکس،  طنز، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 تیر 1389 توسط nilofar moeini | نظرات()
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  

درباره وبلاگ
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
نظر سنجی
» مطالب چطور بود


پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

language="javascript" src="http://www.ParstOOLS.com/dic/code/?bgcolor=FFFFFF&width=160&height=180"> www.bahar22.com---->

كد تقویم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات